powrót

Części zamienne

CZĘŚCI ZAMIENNE KUBOTA

Marcin Nowak

600 805 194 
mnowak@armax.com.pl

Patryk Chomin

517 045 223 
patryk.chomin@armax.com.pl

Zamów części on-line!

www.armax-czesci.pl

Zamów części

  

Jako autoryzowany partner KUBOTA w Polsce mamy dostęp do największego magazynu oryginalnych części w Europie - ponad 20 000 referencji w jednym miejscu.

Posiadamy części zamienne, filtry (filtry powietrza, filtry paliwa, filtry olejowe) oraz oleje (oleje silnikowe, hydrauliczne) do wszystkich ciągników Kubota. Dobieramy części do wskazanych maszyn marki Kubota.

Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć bezpośrednio każdą część, począwszy od najmniejszej śrubki, aż po cały silnik do każdego miejsca w Polsce.

Aby zapewnić perfekcyjną obsługę, firma KUBOTA stworzyła nowoczesny system logistyczny, którego podstawą jest zapewnienie zapasu materiałowego podstawowych części zamiennych, osprzętu oraz podzespołów

Dzięki dopracowanej organizacji wysyłki może zapewnić swoim dealerom kompetentną obsługę w szybkim terminie.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczyć wysokiej jakości części zamienne, które spełniają najwyższe standardy. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór oryginalnych części Kubota, które są specjalnie zaprojektowane i dostosowane do Twoich potrzeb.

W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do utrzymania swojego ciągnika lub silnika Kubota w doskonałym stanie. Oferujemy filtry powietrza, filtry oleju, filtry paliwa, paski napędowe, świec zapłonowych, tarcze sprzęgłowe, pompy wody, łożyska i wiele innych.

Nasi wykwalifikowani specjaliści są gotowi pomóc Ci w doborze odpowiednich części zamiennych, abyś mógł zminimalizować przestój maszyny i jak najszybciej wrócić do pracy. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi i głębokiej wiedzy technicznej, możemy zapewnić, że otrzymasz właściwe części, które będą idealnie pasować i działać zgodnie z oczekiwaniami.

Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klientów, dlatego oferujemy nie tylko wysoką jakość części zamiennych, ale także konkurencyjne ceny i szybką obsługę. Jesteśmy przekonani, że nasze części zamiennymi Kubota pomogą Ci utrzymać Twoje maszyny w doskonałym stanie i osiągnąć maksymalną wydajność.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zaopatrz się w oryginalne części zamienne Kubota, które zapewnią Ci spokój i pewność, że Twoje maszyny będą działać jak nowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i skorzystania z naszych usług.

KONTAKT
x

Zostaw swój numer
Oddzwonimy do Ciebie.

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

33 817 33 33